O mne

Všetko začalo tým, že v jednom obchode s kávou predávali jednoduché pomôcky na ručnú výrobu pohľadníc. Kúpila som si niekoľko razníc a nechala ich nejaký čas „odstáť“.  Potom som vyrobila zopár jednoduchých blahoprajných pohľadníc pre svojich blízkych a kolegov, ktoré všetkých obdarovaných očarili.  Postupne som pridávala ďalšie odvážnejšie projekty, až som úplne prepadla koníčku, ktorý sa volá scrapbooking.  Začala som sa zúčastňovať na rôznych výzvach a súťažiach, kde som bola medzi výhercami. 

Pár príkladov:

Moja tvorba neostala nepovšimnutá, postupne som dostala pozvánky do slovenského a aj zahraničných dizajnérskych tímov. Spolupracovala som s českým e-shopom Paper Garden, kde som svojimi výtvormi a návodmi inšpirovala na rovnomennom blogu Papergarden.cz. Potom prišla pozvánka na spoluprácu so slovenským e-shopom organizátorka.sk, kde boli pulikované moje práce a návody na blogu vintagecrafting.sk.

Taktiež som spolupracovala s poľským výrobcom a predajcom Laserowe Love, kde som publikovala na blogu Laserove Love a na blogu Lexi Design. Nakoniec sa z koníčka stala moja práca.

 Veľkým pomocníkom pri práci sú naše mačky Líza a Nini, ktoré sa občas rozhodnú, že mi budú asistovať a zaľahnú pracovnú plochu stola. Duševne ma podporujú aj naši psíkovia Hugo a Čili, ktorí často spia vo svojich brlôžkoch v pracovni. Fotografie má na starosti môj manžel. A keby naša dcéra nevytvorila túto stránku, dnes by ste nečítali tieto riadky :-).

Hugo s Čili pri fotení a Líza v brlôžku

Skip to content