Objednávky

Hľadáte špeciálny, ručne robený, obal na darček alebo chcete niekomu zablahoželať k narodeninám, meninám, svadbe, výročiu sobáša netradičným pozdravom, či potrebujete odovzdať finančný svadobný dar v zdobenej obálke? Tu ste na správnej adrese.

Ak máte jasnú a konkrétnu predstavu, čo chcete a potrebujete,
kontaktujte ma na mojom e-maili 
alebo
na telefónnom čísle: 0903 706 330. 


Keď predávam svoju tvorbu na objednávku, najčastejšie dostávam informácie o tom, čo by mala karta vystihovať – záľuby, povolanie,  a pod. Alebo sa zákazníci inšpirujú v mojej galérii už vytvorených produktov.

Všetky mnou vyrobené darčekové krabičky/pohľadnice/karty/obálky sú spravidla jedinečným originálom, málokedy urobím úplne identický výrobok. Nevyrábam série rovnakých produktov, ešte aj keď niekto povie: „Takúto chcem!“, tak nezaručujem, že urobím úplne rovnakú.

Na ukážku, zopár príkladov:

Tu išlo o blahoprajnú kartu k narodeninám pre dámu. Zákazníčke sa zapáčila táto z mojej galérie.
Identickú kartu som už nedokázala vyrobiť, pretože časť vtedy použitého materiálu sa jednoducho nedala zohnať. Vyrobila som teda podobnú. 
Pop-up narodeninová karta pre stolára.

Pop-up narodeninová karta pre iného stolára.


Ak sa neviete rozhodnúť, ako by darčeková krabička/obálka/pohľadnica/karta mala vyzerať, prezrite si moju galériu či blog, kde sú moje výrobky zoradené podľa základných tém. Fotografie v nej zverejnené vám možno pomôžu sa zorientovať a navedú vás ku konkrétnejšej predstave, ako by darček mohol vyzerať.

Ak potrebujete urobiť rýchly nákup, v e-Shope ponúkam aj krabičky/pohľadníce/karty/obálky, ktoré som vyrobila bez objednávky. Tie ponúkam s výraznou zľavou a sú k dispozícii ihneď. Najviac, a najradšej, však robím na objednávku. 

Vyrobené produkty, či už na objednávku alebo z e-shopu, zasielam prostredníctvom Slovenskej pošty. Prípadne si ich môžete vyzdvihnúť osobne v mojej dielni.


ZÁKAZNÍCI POVEDALI

Skip to content