Blahoprajná pohľadnica pre dámu

Červené divé maky ma neomrzia nikdy :-). Umiestnila som ich aj do tejto pohľadnice, ktorá je veľmi diskrétna a nezverejňuje vek oslávenkyne. 

Základ pohľadnice je z pevného smotanovobieleho fotokartónu, na ktorý som vrstvila výrezy z dizajnových papierov. Samotné divé maky sú zhotovené z ručne robeného papiera , ktorý som si obojstranne nafarbila červeným ecoline tušom. Okvetné lístky kvietkov som pečiatkovala na dizajnový papier, vyrezala pomocou šablóny na Big Shote a pomôckami na to určenými (guličkový stylus a mäkká podložka) vyformovala do 3D efektu. Takto nachystané okvetné lístky som zlepila dokopy, doplnika papierovými piestikmi (vyrezané z čierneho papiera raznicou) a korálkami, ktoré som zlepila dokopy PVA lepidlom. Voilà, kvietky boli hotové :-). 

Výzdobu som doplnila gázou, sisalom, výrezmi z lepenky (chipboards), kovovým motýlikom a výrezmi lístočkov, napečiatkovanými a vyrezanými z dizajnového papiera. Do vnútornej časti pohľadnice som umiestnila osobný vinš vytlačený na výrez z akvarelového papiera, ktorý som podlepila dizajnovými papiermi s rovnakým motívom ako na prednej strane. Aj tu si našiel miesto ešte jeden divý máčik :-). Tento som už netvarovala do 3D podoby, pretože by sa pohľadnica nedala zatvoriť. 

Ďakujem, že ste sa zastavili na mojom blogu a pozreli si tento príspevok.

Timona

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

4 + = 11

Skip to content