Narodeninová karta pre priateľku z detstva

Túto narodeninovú kartu si objednala moja svokra pre jej najlepšiu priateľku z detstva. Priateľstvo im pretrvalo až do vysokého veku a aj požiadavka bola pomerne náročná – preniesť do karty záľuby oslávenkyne, ktoré ju sprevádzali celým životom. Myslím, že sa mi to podarilo, pretože telefonát, ktorý nasledoval po obdržaní darčeka to potvrdil. Pani bola tak dojatá, že sa až rozplakala….   Toto je presne ten dôvod (nie  to,  že sa oslávenec rozplače – myslím tým hľadanie spôsobu ako skĺbiť celý rad informácií a všetky ich poskladať a zobraziť  do obmedzeného priestoru blahoprajnej karty) prečo ma scrapbooking a cardmaking baví. 

Oslávenkyňa miluje knihy a hudbu, a každý rok sa spolu s manželom  zúčastnovali slávností na Trojmedzí. Takto som to zachytila do narodeninovej karty. Voilà.

Každá takáto spätná väzba pre pre mňa druhou radosťou, ktorá nasleduje po tej prvej, tvorivej. Tentoraz to bola radosť trojnásobná, keďže som dielkom nesmierne protešila aj samotnú svokru, ktorá darček pre svoju najlepšiu priateľku objednala.

Želám krásny deň.

Timona

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

38 + = 43

Skip to content