Dámska narodeninová karta

Túto narodeninovú kartu som vyhotovila v rôznych odtieňoch fialovej farby. Dizajnový papier som „rozzipsovala“ použitím pečiatky.  Papier v rozzipsovanej časti som vystrihla a vzniknutý priestor vyplnila rôznymi papierovými kvietkami, ktoré som podložila výrezmi lístočkov a sisalom. V kvetinovej výzdobe si našli miesto aj mašle z fialovej šnúrky.

Výzdobu dopĺňa výrez z akvarelového papiera, na ktorý som napečiatkovala nápis Všetko naj. Podlepila som ho druhým výrezom  v podobe vlajky a naň umiestnila číslo (vek oslávenkyne).

Na kartu som náhodne nalepila priehľadné polperličky a do jedného rožku aj výstrižok kvietkov z dizajnového papiera, ktorý som doplnila papierovou ružičkou.

A keďže karta je pre pani magistru (lekárničku), dostane špeciálny lekársky predpis, ktorý jej určite predpíše veľa zdravia, lásky do ďalších rokov :-). Pre umiestnenie tohto predpisu som do vnútra karty urobila z dizajnového papiera záložku. Pred jej nalepením do karty som jeden okraj papaiera som ozdobnila okrajovou raznicou. Aj záložku som ozdobila výstrižkom kvietkov z dizajnového papiera.

Ďakujem, že ste sa zastavili na mojom blogu a pozreli si tento príspevok.

Pekný deň.

Timona

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

+ 61 = 71

Skip to content