Deň blbec

Počítam, že asi tušíte o akom dni bude reč. Prakticky od rána som nedokázala nič poriadne urobiť. Hneď ráno vypadla elektrina. Neskôr som sa  nevedela dovolať  ľuďom, od ktorých som potrebovala informácie k svojej ďalšej práci. Nefungovalo mi spoľahlivo internetové pripojenie, čo ma úplne odstavilo od mojej produkcie. Na šľak trafenie…..

Napaprčená som teda nechala svoju prácu “ležať ladom” a vybehla do svojho tvorivého kútika (kútikov :-)), aby som robila aspoň NIEČO. Deň predtým, totiž, na blogu scraplady Irisky bola vyhlásená nová challenge č.34, a ja som si zhruba pamätala skeč pre tvorbu. Už vtedy, keď som ho uvidela prvý raz, som mala predstavu, ako by mohla vyzerať moja interpretácia.

Teraz, keď už internet funguje, vám ho viem predstaviť. Toto je on:

K práci sa mi, priznám sa bez mučenia, veľmi nechcelo vrátiť (aj keď elektrina a aj internet neskôr naskočili). Nepremárnila som však čas len tak. Vyhotovila som opäť karty dve a ani to netrvalo dlho :-).

Prvá karta, tón v tóne.

Druhá karta je pestrejšia.

Nakoniec sa z “dňa blbca” vykľul  deň tvorivý a úspešný. Okolo obeda som mala všetky potrebné telefonáty vybavené, a do večera dokončila svoju prácu, ktorú som mala v úmysle v tento deň urobiť. Večer už bola pohoda s vyloženými nohami. Zaspala som, ako sa hovorí: “10 cm nad posteľou”, a spala až do rána.

Ráno sa deň začal úspešne, všetko odsýpalo ako po masle. Akurát, vonku lialo ako z krhly. No to je už iný príbeh :-).

Ďakujem za vašu návstevu na mojom blogu.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

6 + 3 =

Skip to content