Narodeninová karta pre golfistu

Ďalšie bleskové zadanie, tentoraz narodeninová karta pre golfistu k päťdesiatke. Trochu som zaexperimentovala s acetátovou fóliou, a dopadlo to takto. Na prvý pohľad ju ani nevidno. Čítajte ďalej, dozviete sa viac :-).

Základ karty je z pevného kraftového papiera. Na jeho prednú stranu som zapracovala  zalomenú, vyššie spomenutú, acetátovú fóliu. Aby pekne visela a príliš od karty neodstávala som ju zaťažila tým, že som jej spodný koniec vlepila medzi dva pruhy kraftového papiera. Golfové autíčko s bagom a golfovými palicami som strihala ručne (okrem kolies, kde som si pomohla vyrezávacími šablónami a raznicou) z rôznych druhov papiera. Kolesami som ho vlepila do výrezov trávičky. Jeho hornú časť (striešku) som lepila na fóliu dvojmo – z jednej, aj druhej strany fólie tak, aby som zamaskovala použité lepidlo. 

Pod fóliu som z rôznych dizajnových papierov vytvorila motív golfového ihriska. Každé tradičné golfové ihrisko má Club House, čo na narodeninovej karte reprezentuje kúsok embosovaného papiera s motívom tehlovej steny vedľa ihriska. Skvelé miesto sa umiestnenie gratulačnej kytičky. 

Kvietky som vyrezala z akvarelového papiera pomocou vyrezávacej šablóny na Big Shote. Vyfarbila som ich atramentami Distress Ink, po vysušení zviazala mašlou do kytice a pomocou gelových bodiek nalepila na stenu.

Keďže ku golfu patrí aj zvolanie FORE (zvolanie sa používa počas hry, keď sa golfová loptička rúti smerom, kam rozhodne nemá :-)), tak som ho umiestnila do textu na štítok, ktorý som priviazala špagátom ku golfovému autíčku.

Priestor na napísanie osobného vinšu pre oslávenca je vo vnútri karty. Na tento účel som použila luxusný ručne robený papier.

Ďakujem, že ste sa zastavili na mojom blogu a pozreli si tento príspevok.

Timona

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

1 + 8 =

Skip to content