Narodeninová karta z ručne robeného papiera

Keď som objavila, že stránka Mojo Monday obnovila svoju aktivitu, tak ma to nadchlo, že som pri výrobe narodeninovej karty využila ich najnovší #mojosketch516 . A opäť som pri výzdobe siahla po bavlnenom ručne robenom papieri. Základ karty je z pevného čokoládovohnedého kartónu vyššej gramáže. Na takmer všetku ďalšiu výzdobu som použila ručne robený papier. Najprv som jeden kus papiera nafarbila žltými odtieňmi atramentov Distress Ink a potom ho embosovala embosovacou kapsou s motívom dreva. Pre zvýraznenie reliéfu som papier prebehla tmavohnedou atramentovou poduškou. 

Z bieleho ručne robeného papiera som vyrezala kruh, embosovala ho pomocou embosovacej kapsy s motívom písma a obrúbila ho čiernym papierovým výrezom. Na wellum som napečiatkovala červeným atramentom text pečiatkou od organizátorka.sk , zasypala ho priehľadným embosovacím práškom a zatavila teplovzdušnou pištoľou. 

Na ďalšiu výzdobu som použila vlastnoručne robené červené kvietky, doplnila ich sisalom, lístočkami, mašľou zo zelenej šnúrky a malým motýlikom.  

 Do vnútra karty som nalepila ručne robený papier, na ktorý sa dá napísať osobný vinš pre oslávenca. 

Ďakujem, že ste sa zastavili na mojom blogu a pozreli si tento príspevok.

Timona

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

70 + = 78

Skip to content