Personalizácia karty

Posledne som dostala zadanie na kartu k šesťdesiatke pre pani, ktorá rada štrikuje a háčkuje, a túto skutočnosť (vek + štrikovanie či háčkovanie) tam bolo potrebné zakomponovať.
Keďže som nemala na výrobu úplne novej kartičky dostatok času, siahla som po tých, čo mám vyrobené, pretože vždy nejaké mám v zásobe :-). Prehrabávala som sa v krabici svojich výtvorov a narazila na túto kartičku:

Kartu som pôvodne vyrobila z tohtoročného jarného kitu e-shopu Paper garden a bola zo série môjho víťažného tria, ktoré som predstavila v príspevku na blogu Paper Garden.

Táto kartička mi prišla ako najvhodnejšia na to, aby som ju “personalizovala” . Teda aby som ju vyzdobila prvkami, ktoré vystihujú osobu, pre ktorú je karta určená. Len kam dať nejakú pleteninu a číslo? Najprv som chcela uštrikovať malinký kúsok a nejako to prevesiť cez lepenkový rámik. No to by úplne zrušilo kvety…. Hodnú chvíľu som špekulovala ako a čo, a kam. A znovu a znovu – ako a čo, a kam :-). Nakoniec mi napadla spásonosná myšlienka (videla som to na pintereste), letela do kuchyne a priniesla si na pracovný stôl bambusové zubné špáradlá. Môj manžel sa ma pýta: “To ti bude načo? “ Hovorím mu: “Uvidíš :-)”. Chvíľu som sa ešte prehrabávala medzi drevenými korálkami a farebnými papiermi. Nakoniec sa zo špáradieľ a korálikov stali pletacie ihlice. Z tenkej pletacej vlny som iba zmotala drobné klbká. Z malých pásikov papiera som poskladala košík.

A toto bol výsledok:

Ešte pohľad do vnútra karty kam sa dá vpísať vinš:

Z pôvodnej karty nakoniec prešli rekonštrukciou len tri sklenené polperličky a nápis. Jeden motýlik si iba preletel do vnútra karty :-). A aj na číslo 60 sa našlo vhodné miesto.

Ďakujem, že ste sa zastavili na mojom blogu a pozreli si ako som personalizovala kartu :-).

Pekný večer

Timona

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

40 + = 43

Skip to content