Pohľadnicový klub

Myslím, že založiť Pohľadnicový klub bol významný počin roka. Maťka, zakladateľka klubu a majiteľka organizátorka.sk, kde všetky rady a veľa nakupujeme, mala veľmi dobrý nápad. Začiatkom septembra som už vedela, kto je moja parťáčka pre 1.výzvu (zasielacie kolo) a komu teda pošlem svoju pohľadnicu. A tak som sa pustila do jej výroby a vzniklo toto dielko. Samozrejme, v mojom obľúbenom vintage štýle :-).

Rovnako ako ja, všetky členky Pohľadnicového klubu (počítam, že členov zatiaľ nemáme :-)), v uplynulom týždni vymýšľali a tvorili, aby prekvapili a potešili svoju klubovú parťáčku. Tou mojou bola Ľubica z Banskej Bystrice. Ani tá nelenila a vytvorila pre mňa takúto prekrásnu modrú pohľadnicu.

Musím Ľubu pochváliť nielen za pohľadnicu, no aj za jej zabalenie. Bola takmer “nedobytná” a chvíľu mi trvalo, kým som ju dostala von z obalu :-).

Už sa teším na ďalšie kolo, predpokladám, že bude vianočné. Ak by ste sa tiež chceli stať členom Pohľadnicového klubu, viac informácií nájdete na vintagecrafting.sk

Ďakujem, že ste sa zastavili na mojom blogu a pozreli si tento príspevok.

Príjmený večer.

Timona

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

73 − 63 =

Skip to content