Recy karty

Minulý mesiac bola na jednom zo scrapperských blogov vyhlásená súťaž s témou:  Kraft (akýkoľvek projekt s použitím recyklovaného papiera). Zaujalo ma to, a keďže na tomto blogu som ešte nesúťažila, padlo rozhodnutie, že idem do toho.

Pri presune od počítača do kuchyne mi padol pohľad na veľkú papierovú nákupnú tašku, ktorú sa mi v ten deň podarilo cestou domov z nákupu potravín komplet celú roztrhnúť. A bolo rozhodnuté z čoho bude moja karta do súťaže.

Použila som ju po rube a vyrobila takúto narodeninovú kartičku :-). Fotografiu ste už videli v predchádzajúcom článku o fotení, kde sme ju použili  ako “model”.

Vždy potrebujeme čistý čelný pohľad

Kartička súťaž vyhrala :-).

Zapáčilo sa mi však, že môžem pri tvorbe využiť aj takého papiere z produktov, ktoré sú nejakým spôsobom zničené a stratili pôvodný účel, a zrecyklovať ich pre radosť iných.

V tom čase som ešte chcela stihnúť zúčastniť sa ďalšej súťaže na inom scrapperskom blogu, kde témou bolo: Šijem si, šijem kartu/pohľadnicu. A tak som na tento projekt tiež použila poškodenú papierovú nákupnú tašku v kombinácii s inými papiermi. Ibaže, narazila kosa na kameň…. Šiť papier nie je to isté ako šiť látku! Rovno to išlo dobre, no oblúky a hlavne malé oblúčiky, bola teda riadna zaberačka s rôznym, len nie tým správnym výsledkom :-). Nakoniec som skonštatovala, že lepšie to v tejto chvíli urobiť neviem a bude to tak, ako to je. Ešte bolo potrebné všetky súčasti kartičky skompletovať a zlepiť a do ukončenia súťaže mi zostávala necelá hodina.

Päť minút pred polnocou som do súťaže odoslala foto môjho dielka. Narodeninová kartička v tvare kabelky :-).

Kabelková karta

Táto kartička síce súťaž nevyhrala, zato ja som sa pri nej “vyhrala” parádne :-).

Ďakujem, že ste sa zastavili na mojom blogu.

1 Comment

  1. Naška
    07/10/2016

    Tak toto je parádna prácička. Vyzerá, akoby bola z kože. Čím ďalej, tým profesionálnejšie. Veľmi pekné kartičky .

    Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

20 + = 23

Skip to content