Svadobná blahoprajná karta

Ako som už písala v niektorom z predchádzajúci príspevkov, svadby tento rok frčia s rovnakou intenzitou ako rok minulý. Pre túto svadbu som vyrobila takúto blahoprajnú kartičku.

Chipboardy so svadobným párom sú veľmi obľúbené a žiadané. Aj mne sa páčia a preto ich rada používam :-). Tentoraz, je pozadie z dizajnových papierov Wedding Garden, ktoré som nalepila za smotanovo biely základ karty. Chipboard svadobného páru som umiestnila na hnedý papierový výrez okna/dverí, ktorý som vyrezala pomocu vyrezávacej šablóny na Big Shote. Chipboard, teda obe postavy na ňom, som pred nalepením natrela pomocou tupovacieho penového štetca bielym gessom. Výzdobu som doplnila ešte chipboardami malých srdiečok a motýlikovou bordúrou. Nechýbajú papierové kvietky, sisal a výrezy lístočkov. Poslednou bodkou na výzdobe boli transparentné akrylové polperličky a malé béžové perličky, ktoré som na chipboard naniesla tekutou enamelkou.

Do vnútornej časti karty som opäť urobila dve kapsy. Do jednej som umiestnila kartičku s vinšom pre novomanželov (pripravila som aj jednu rezervnú prázdnu kartičku, ak by sa objednávateľka karty rozhodla pre iný vinš alebo chcela ešte niečo napísať) a do druhej obáločku z dizajnového papiera na finančný príspevok.

Ďakujem, že ste sa zastavili na mojom blogu a pozreli si tento príspevok.

Pekný večer.

Timona

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

19 − 11 =

Skip to content