Svadobné obálky

Susede sa ženil synovec, svadobným darom mal byť finančný príspevok a potrebovala na to dve obálky. Pri ich výrobe som siahla po dizajnových papieroch od Craft&You. Jeden bol zo sady Wedding Garden a druhý zo sady Rose Garden. Obálky som vyhotovila pomocou ryhovacej podložky na obálky. Tá, ako aj ostatný použitý materiál a pomôcky sú od organizátorka.sk.

Výzdobu prednej strany som zvolila jednoduchú – výrezy lístočkov a kvietkov, ktoré som vyrezala na Big Shote pomocou vyrezávacích šablón, výrez z lepenky, samolepiace perličky. Samozrejme nechýba nápis napečiatkovaný rýchloschnúcim atramentom použitím pečiatok so slovenským textom. Pri pečiatkovaní som využila jeden trik, keďže som nechcela dať úplne rovnaký text na obe obálky. Jeden text som vytvorila skombinovaním dvoch pečiatok. Text, ktorý som nepotrebovala som pred “namočením” pečiatky do atramentovej podušky prekryla maskovacou páskou (týmto spôsobom sa nenafarbil). Skôr ako som otlačila pečiatku na papier, som pásku z nej odlepila.

Zadné strany obálok som už nezdobila, pretože vzor vytlačený na dizajnových papieroch to urobil za mňa :-). Uzáver obálky (banner), som vyrezala pomocou vyrezávacej šablóny a po jeho stranách som nalepila malé srdiečka z lepenky.

Ďakujem, že ste sa zastavili na mojom blogu a pozreli si tento príspevok.

Timona

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

82 + = 85

Skip to content