Svadobný album v štýle patchwork

Keď som prvý krát uvidela scrapbookové papiere Patchwork od Stamperie, vedela som, že ich použijem do výzdoby jedného zo svadobných albumov, ktoré som v poslednom období zhotovovala. Podstatnou inšpiráciou bol album Doroty Kopec. Minulý rok som u nej absolvovala kurz výroby albumu a po viac ako roku, som konečne zúročila tam načerpané znalosti. Základ albumu (samotná kniha) je polotovar, zdobila som prednú stranu a vnútorné listy. Základom zdobenia, ako som už spomenula bol dizajnový papier Patchwork.

Okrem samotných dizajnových papierov a výstrižkov z nich, som použila rôzne výrezy z lepenky, čipku, drevené výrezy, svorky (brads), papierové kvety, korálky, kovové ozdoby, šnúrky a gombíky.

Ešte počas svadobnej hostiny som mohla album doplniť fotografiami a to vďaka manželovi, ktorý fotil a fotky expresne spracoval. A samozrejme odovzdať mladému páru.

Mladomanželia boli milo prekvapení :-).

Okrem albumu sa naša rodina rozhodla mladomanželom prispieť finančným darom. Keďže sme to chceli odovzdať ako jeden dar, tak som pre tento účel vyrobila exploding box. Umiestnila  som do neho papierový “mešec”, kde sme vložili peniažky. Do kapsičiek po stranách som vložila výstrižky z rovnakej sady dizajnových papierov, ktorými som zdobila album a na ne som prilepila vinše. Vnútro exploding boxu som už viac nezdobila, použila som iba rôzne výrezy z lepenky. Vonkajšia časť je zdobená tiež papiermi z rovnakej sady ako album.

Ďakujem, že ste sa zastavili na mojom blogu a pozreli si tento príspevok.

Timona

 

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

− 3 = 6

Skip to content