Darčeková krabička k promóciám

Pri príležitosti promócií som ozdobila špeciálnu krabičku, tzv.exploding box. Siahla som po polotovare, teda hotovom základe krabičky. Na zdobenie som použila papiere od UHK Gallery zo sady Bananarama.

Vonkajšia časť exploding boxu je zdobená hlavne výrezmi papierov z vyššie spomenutej sady, ktoré som doplnila vytlačenými obrázkami. Na vrchnák som umiestnila papierové kvety, ktoré som podložila výrezmi lístočkov a sisalom. Krabičku som previazala zelenou stužkou.

Centrálnou výzdobou krabičky je kôpka zošitov, vyrobených z kancelárskeho papiera a pevnejších farebných kartónov. Na zošity som položila slávnostný absolventský klobúk a oprela o ne stočený a previazaný diplom.

Vnútorné steny exploding boxu som opäť zdobila papiermi zo sady Bananarama, na akvarelový papier som vytlačila texty, na  Big Shote vyrezala výrezy pomocou vyrezácacích šablón a zo sady kartičiek určených pre Project Life vystrihla zopár motívov. Lepila som obojstrannými lepiacimi páskami v kominácii s PVA lepidlom. Na vytvorenie 3D efektu som použila ako penové 3D lepiace štvorčeky, tak aj lepiace gelové bodky. Papiere na stenách krabičky sú lepené tak, aby vytvorili kapsičky kam sa vložia bankovky. Nechýba ani výrez z pevného bieleho vizitkového papiera, kde je vhodné napísať osobný vinš.

Ďakujem, že ste sa zastavili ma mojom blogu a pozreli si tento príspevok.

Pekný deň želám.

Timona

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

56 − 55 =

Skip to content