Personalizovaná dámska blahoprajná karta

K záľubám Rosi, ktorá oslavuje tento mesiac šesťdesiatku, je hra na “hackbrett” (obdoba cimbalu), nedá dopustiť na švédske kvapky a liečivé bylinky. Preto tieto náležitosti nechýbajú na narodeninovej blahoprajnej karte, ktorá je vyhotovená v jej  oblúbenej ružovej farbe. 

Na základ som použila kraftový papier vyššej gramáže, na ktorý som nalepila bodkovaný dizajnový papier zo sady Misty morning od UHK Gallery.  Papierový hackbrett v 3D prevedení som vyrobila z čokoládovohnedého kartónového papiera, kúskov kraftového papiera a svetlého dizajnového papiera. Struny sú z bieleho špagátu, hracie paličky zo špajlí a kraftového papiera.  

Na hackbrett som položila kytičku z papierových ruží, doplnenú výrezmi lístočkov, sisalom a zabalenú do zeleného morušového papiera, ktorý som “na mašľu” previazala hodvábnou stuhou. Do kytice som zapichla venovanie. Zvyšnú časť výzdoby prednej strany blahoprajnej karty sú ružové transparentné polperličky, vystrihnutý kvietok, ktorý som vyrobila nanesením štrukturovacej pasty cez šablónu na kraftový papier a výrezy číslic, ktoré som navrstvila.

Vo vnútornej časti blahoprajnej karty Rosi nájde fľašu svojich obľúbených švédskych kvapiek a zopár byliniek. Nechýba prádzny papier pre napísanie osobného vinšu.

Všetko najlepšie Rosi :-)!

Ďakujem, že ste sa zastavili na mojom blogu a pozreli si tento príspevok.

Timona

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

2 + 5 =

Skip to content