Máj lásky čas

Kartička, ktorú dnes predstavím vznikla ešte vo februári, keď na blogu e-shopu Organizátorka vyhlásili challenge, kde hlavnou podmienkou bolo použitie vlastnoručne vyrobenej kvetinky. Tému som pretavila do tejto karty:

 

Pri jej výrobe som si hneď vyskúšala novú šablónu, cez ktorú som na designový papier naniesla texturovaciu pastu. Keďže pasta bola biela, nevynikla príliš na svetlohnedom podklade a tak ho som celý prebehla hnedou atramentovou poduškou a reliéf krásne “vystúpil”. Teraz to už bolo fajn 🙂 a mohla som sa pustiť do výzdoby. Ešte predtým som však nalepila tento podklad na tmavohnedý základ karty.

Na tú som použila rámik vyrezaný z akvarelového papiera pomocou vyrezávacej šablóny. Ten som tiež zľahka” zašpinila” hnedým atramentom. Do rámika som vložila dve astry zo staroružového ručne robeného papiera. Do ich stredov som vlepila tmavohnedé drevené koráliky. Astry som podložila zelenými lístkami, ktoré som vyrezala zo zeleného ručne robeného papiera pomocou vyrezávacej šablóny. Tiež som ich jemne otupovala hnedým atramentom.

Výzdobu som doplnila srdiečkom, ktoré som vystrihla z designového papiera, predierovala som ho, nabila nit a dozdobila mašličkou z bieleho špagátu.

Nakoniec som náhodne nalepila zopár sklenených polperličiek.

Pekný májový deň želám

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

61 + = 63

Skip to content