Narodeninová karta pre poľovníka

Rok sa s rokom stretol, a okrem rôznych zaujímavých udalostí, ktoré sa udiali po Vianociach a počas prvého mesiaca v novom roku, som takmer celý január venovala tvorbe veľkonočných pohľadníc. Objednávka na ne, mi totiž, prišla už v druhý deň vianočný :-). Skôr ako sa nimi pochválim, predstavím túto narodeninovú pohľadnicu, ktorá je určená mladému mužovi, ktorý si v spoločnosti svojho psa rád zapoľuje na kačice a bažanty. Voilà. 

Na základ pohľadnice z kraftového papiera som navrstvila vlnitú lepenku a dizajnové papiere. Na ne som umiestnila siluety poľovníka, psa a letiacich kačíc, ktoré som vyrezala z čierneho fotokartónu na plottri. Doplnila som výrez šachoriny, presnejšie rastliny zvanej pálka, zopár kvietkov, výrezov lístočkov a sisalu. Nechýba napečiatkovaný blahoprajný text a číslo prezrádzajúce vek oslávenca. 

Do vnútornej časti som urobila jednoduchú kapsičku, do ktorej je vložená obálka (na narodeninový finančný príspevok, možno predplatenú kartu). Na prednej strane obálky je nalepený narodeninový vinš. 

Ďakujem, že ste sa zastavili na mojom blogu a pozreli si tento príspevok. 

Pekný pondelok želám.

Timona

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

9 + 1 =

Skip to content