Svadobná blahoprajná karta

Svadobná blahoprajná pohľadnica

V poslednom čase sa mi nejako zapáčili karty, tzv. shaker cards :-). Aj na túto blahoprajnú kartu k sobášu som aplikovala shaker, čiže po slovensky – hrkálku. Tentoraz som ju vyhotovila v tvare srdca.Svadobná blahoprajná pohľadnica

Siahla som po papieroch zo staršej sady dizajnových papierov Beautiful Day od výrobcu Craft And You. Pomocou vyrezávacej šablóny som na Big Shote do dizajnového papiera vyrezala srdce a odspodu ho obojstrannou lepiacou páskou podlepila transparentnou acetátovou fóliou. Na vytvorenie dostatočne vysokého priestoru pre hrkálku som použila dva kúsky hrubého kartónu, do ktorých som vyrezala rovnaký tvar srdca a zlepila ich dokopopy PVA lepidlom. Hrkálku som vyplnila flitrami. Výrez srdca som oblepila lepenkovým výrezom s motívom nevesty a ženícha.

Výzdobu som doplnila sisalom, papierovými ružičkami, výrezmi lístočkov. 

Nechýbajú ani texty napečiatkované hnedým rýchloschnúcim atramentom na akvarelový papier pečiatkami so slovenskými textami. Do vnútornej časti blahoprajnej karty som vlepila biely papier, na ktorý som vytlačila text osobného vinšu pre budúcich novomanželov.

Ďakujem, že ste sa zastavili na mojom blogu a pozreli si tento príspevok.

Timona

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

+ 8 = 10

Skip to content