Svadobný album Old Lace

V angličtine Old Lace je nielen výraz pre starú čipku ale pomenúva aj jednu z farieb. Ako pri predchádzajúcich dvoch svadobných albumoch za ostatný čas, aj teraz som siahla po dizajnových papieroch od Stamperia – Old Lace.  Skutočne sú na nich, okrem iného, vyobrazené motívy starých čipiek a farebne tiež zodpovedajú názvu.

Aby sa do albumu z tak dôležitého dňa v živote dvoch ľudá pomestilo veľa spomienok v podobe fotografií, neobmedzila som sa iba na jednu fotografiu na stranu. Buď sa fotky voľne vložia do kapsičiek alebo sa prilepia napevno na biele papiere zakomponované do výzdoby. Album som na niektorých stranách “nadstavila” o ďalšie plochy.

A aby prezeranie albumu nebolo nudné, bude potrebné opäť objavovať rôzne zákutia hľadaním, otváraním či odväzovaním :-). Výzdoba vychádza z motívov zobrazených na dizajnových papieroch a doplnila som ju rôznymi výstrižkami z nich, čipkami, svorkami, špagátom, samolepiacimi polperličkami a perličkami urobenými pomocou tekutých enameliek.

Fotografie so svadby sa mi za výdatnej pomoci môjho manžela (ktorý fotil, fotky “vyvolal” a vytlačil) podarilo nalepiť do albumu hneď dopoludnia na druhý deň po svadbe. Album sme tak mohli mladomanželom odovzdať už na popoludňajšej svadobnej afterparty. Boli príjemne prekvapení, album s hotovými fotkami ich veľmi potešil :-).

Ďakujem, že ste sa zastavili na mojom blogu a pozreli si tento príspevok.

Príjemný deň.

Timona

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

75 − = 74

Skip to content