Značka Laserowe Love a Lexi Design

Značky Laserowe Love a Lexi Design sú pre scrap maniačky u nás, na Slovensku, už nejaký čas pomerne známe a pokojne by som mohla povedať, že aj obľúbené. Značka Laserowe Love má v ponuke  rôzne druhy chipboardov (výrezov z lepenky),  krásne scrapbookové a ryžové papiere, pečiatky či MDF produkty. Značka Lexi Design sa doteraz zapísala dvomi jedinečne ilustrovanými kolekciami scrapbookových a ryžových papierov.

V jeden januárový deň som dostala od značky Laserowe Love pozvánku do design tímu (DT) :-). Prebehli prvé komunikácie, čoskoro pribudla ponuka spolupracovať hneď aj so značkou Lexi Design a nakoniec bola dohoda spečatená :-). V posledný februárový deň oba blogy oficiálne oznámili štart nového  DT. Je to moja prvá aktivita v zahraničí (ak nepočítam moje pôsobenie v českom Paper Garden).

A aby som mala z čoho vyrábať a tak prezentovať ich produkty, poslali každej členke DT balík, čo balík – balíčisko materiálu. Celý balík som rozdelila a zdokumentovala na niekoľkých fotkách (na jednu by sa to ani nevošlo, jedine  že by fotograf stál o poschodie vyššie). Tak a môžem začať. Tomu sa povie štart :-)!

Veľmi sa teším, čaká ma rok intentívnej spolupráce a predovšetkým kreatívnej tvorby :-).

Ďakujem za príležitosť Laserowe Love a Lexi Design!

Timona

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

− 1 = 1

Skip to content